.
סידור בתים
סידור בתים PDF  | Print |  E-mail

רענון הבית לקראת פסח


תקופת הפסח היא תקופת התחדשות. המנהג הישראלי / יהודי מקובל של הפיכת כל חדרי הבית פושה בכל עם ישראל, על עדותיו, מנהגיו ומוצאו. חג הפסח הקרוב הוא הזדמנות מצוינת לרענן לחדש את הבית, כשאחד הדברים הקשים ביותר על הרבה ישראלי (נשים בעיקר...) הוא לזרוק ולהפטר מהדברים הישנים, או מהדברים החדשים אותם קנינו אשר חוסמים מעברים בבית ומונעים זרימה תקינה של אנרגיה בין חדרי הבית ובחדר המגורים. אחת האפשרויות העומדות בפני אלו מכם המחפשים לרענן את הבית לקראת פסח ולעשות סדר אמיתי הכולל היפטרות מאותם אביזרים, חפצים כמו עציצים, כיסאות, מוצרים חשמל או כל דבר אחר, אשר נמצא כמובן במצב תקין ושמיש, הוא להעניק את אותם דברים מתנות לפסח לחברים. 

מתנות לפסח למנקים האינטנסיביים 


ניקוי בית לקראת חג הפסח הוא כפי שאמרנו מנהג אשר אינו פוסח כמעט על כל בית במדינה. על כן, מתנות לפסח אידיאליות יהיו כאלה הקשורים בניקיון ובחידוש ורענון הבית לקראת חג הפסח. -          השכרת שרותי ניקיון: זו אחת מבין מתנות לפסח בעלות הערך הרב ביותר כנראה, אשר יחסכו מיקיריכם עבודה פיזית רבה וקשה. אמנם, קשה יהיה לקראת חג הפסח למצוא חברת ניקיון או מנקה אשר אינם תפוסים קרוב לתאריך, אך אם תשכימו לעשות, זו כנראה תהיה מבין מתנות לפסח המבורכות ביותר אשר תוכלו להעניק ליקיריכם.

-          שובר לשטיפת כלי הרכב: גם מתנה זו נחשבת ליוקרתית מבין מתנות לפסח אפשריות. גם את הרכב מקובל מאוד בעמנו לרחוץ לנקות לרענן ולהבריק לקראת חג הפסח, ורכישת שובר מתנה לרחיצת רכב במכון המעניק פינוק מקיף יוקרתי ומשובח לכלי הרכב של חבריכם או יקיריכם, תהיה מבין מתנות לפסח הנהדרות אותם תוכלו להעניק.

-          בושם לרענון הבית: ניתן לרכוש בושם ריחני לרענון חדרי הבית בכל מיני סוגים ווריאציות. החל מקני ריח המתיישבים בצנצנת מלאה בנוזל בושם, וכלה במערכות אלקטרוניות להתזת בושם המפיצות ריחות נעימים הן בחדרי המגורים, בחדרי השינה או בשירותים. רכישת מערכת בושם שכזו או בושם לרענון הבית בצורותיו השונות, הן מתנות לפסח בסימן ניקיון ורענון הבית.

-          בושם אישי: מתנות לפסח אומנם מצביעות ומתקשרות מיידית על מתנות הקשורות לבית של יקיריכם, יחד עם זאת, במידת האפשר, תמיד נחמד יהיה להוסיף מתנות לפסח אישיות למתנה הכוללת למשפחה אצלה אתם מתארחים בליל הסדר. מתנות לפסח אשר לעולם לא יאכזבו, ובעיקר אם אתם יודעים באיזה בושם משתמשים חבריכם, הוא בושם יוקרתי, בדומה לבושם לורנזו. בושם לורנזו הוא דוגמא לבושם אישי שכל אחד ישמח לקבל...

 

 

 


bottom