.
שיפוץ מבנים
דירות חדשות בפתח תקווה – עתיד הנדל"ן של ישראל
Written by Admin   
Monday, 19 November 2012 14:30

ממרומי השמיים נראית עיר אחת באזור המרכז כאילו נולדה לה לא מכבר ובימים אלו הופכת מעיר קטנה למעצמה של בנייה, שכונות, בניינים ואזורי מסחר. זוהי פתח תקווה. אז אם עוד לא שמעתם, בואו נראה לכם מה חדש בתחום. דירות חדשות בפתח תקווה - כל מה שצריך לדעת.

 

LAST_UPDATED2
דירות חדשות בפתח תקווה
 
בחירת קבלן לעבודת שיפוצים
Written by Admin   
Tuesday, 17 January 2012 10:19

בחירת קבלן לעבודת שיפוצים , היא בחירה קשה וחשובה לרמת העבודה שתתבצע, למהירות סיום העבודות וכמובן למחיר שיצא מכיסנו. בכדי למצוא קבלן שיתאים לכל הפרמטרים הללו, צרכים לבצע חיפוש מדוקדק עם זכוכית מגדלת ופינצטה.

LAST_UPDATED2
שיפוצים
 
תמא 38 - שיפוץ יוקרתי לבית
Written by Admin   
Tuesday, 05 April 2011 19:31

מה שרוב האנשים לא יודעים הוא ששיפוץ בית עשוי להיות פרויקט מאסיבי ואינטנסיבי יותר מבניית בית. ככה זה היה אצלנו, כשהחלטנו שבמקום להחליף את הבית, נבצע בו שיפוץ מאסיבי ונקים לנו את הבית שאנחנו רוצים – מעיצוב הקירות ועד הנחת פרקט חדש. אין חכם כבעל נסיון.

LAST_UPDATED2
שיפוץ בתים
 
שיפוץ הבית – רצוי על ידי מישהו מוכר
Written by Administrator   
Tuesday, 23 February 2010 05:51

יש לי דוד שהוא שיפוצניק. זה מה שהוא עוסק למחייתו, מתעסק בשיפוץ בתים. יום אחד, כשאנחנו החלטנו לעשות שיפוץ בבית- הזמנו אותו שיעשה את העבודה. והוא בא. הוא בא לפה עם איזה עובד ערבי שהוא אסף בדרך שלימים נהיה גם חבר טוב של המשפחה.

LAST_UPDATED2
Read more...
 
תמ"א 38 - שיפצו את הבית בחוכמה
Written by Administrator   
Monday, 08 February 2010 10:10

הנכם עומדים לרכוש את בית חלומותיכם , בית פרטי עם גינה יפיפייה אולם נראה כי הבית קטן מדי , חסר בו שניים או שלושה חדרים ונראה כי הוא היה מושלם אילו היה לו מחסן ועוד יותר מושלם עם מעלית . נראה לכם בלתי אפשרי ? חבל שכך ! תוכנית תמ"א 38 בדיוק מתאימה לכם .

 

LAST_UPDATED2
שיפוץ בתים
 
« StartPrev12NextEnd »

Page 1 of 2
bottom